Menu Zamknij

Miko Klima oferuje Państwu profesjonalny serwis montażu klimatyzacji w Augustowie oraz najbliższej mu okolicy w województwie podlaskim.

Zapewniamy fachową obsługę, terminową realizację oraz wsparcie techniczne na każdym z etapów doboru urządzeń, instalacji i napraw gwarancyjnych oraz pogwarancyjnych.

Dlaczego klimatyzacje Augustów od Miko Klima?

Do naszej oferty wchodzą zarówno najtańsze, najbardziej podstawowe klimatyzacje typu split (odpowiednie do zastosowań mieszkaniowych lub w pomieszczeniach, w jakich nie ma możliwości instalacji klimatyzatora multisplit), jak i te do zastosowań w przestrzeniach: • handlowych, • przemysłowych, • biurowych, a także wielu innych. Gwarantujemy pełne doradztwo na etapie doboru klimatyzacji. Odpowiadamy za przygotowanie kosztorysu, zaplanowanie instalacji, wdrożenie i bieżący serwis w ramach gwarancji oraz po jej wygaśnięciu. Nasi specjaliści pozostają do Państwa dyspozycji także w zakresie doboru klimatyzacji w Augustowie ze względu na oczekiwania wizualne, funkcjonalne oraz gabarytowe. Klientom oferujemy wyłącznie najwyższej klasy urządzenia LG, Samsung, MDV oraz Blaupunkt. Obsługujemy cały Augustów

Podejmujemy się instalacji klimatyzacji na terenie całej Polski ze szczególnym uwzględnieniem Augustowa oraz najbliższej mu okolicy.

Jak skontaktować się z firmą instalacyjną?

Klientów zainteresowanych szczegółami naszej oferty zapraszamy do kontaktu z nami poprzez email: biuro@miko-klima.pl lub telefon: 536 188 001