Menu Zamknij

Nasza firma zajmuje się montażem oraz serwisem klimatyzacji na terenie Mławy. Gwarantujemy Państwu możliwość zamontowania klimatyzacji w gospodarstwach domowych, jak i biurach. Działamy elastycznie, profesjonalnie i sprawnie. Dbamy o komfort naszych klientów, zapewniając im dostęp do najwyższej klasy urządzeń. 

Montaż klimatyzacji w Mławie – szeroka oferta, fachowe doradztwo i dobór produktów

Jesteśmy w stanie doradzić najbardziej niezdecydowanym klientom. Dobieramy urządzenia do konkretnych pomieszczeń i nie zostawiamy klienta w potrzebie. Jeśli potrzebują Państwo wydajnych i niezawodnych klimatyzatorów, jesteśmy do Waszej dyspozycji. Nie tylko sprzedajemy, ale też montujemy, dlatego nikt nie musi martwić się o to, że zakupione urządzenia wylądują w szafie. Zajmiemy się ich ekspresowym montażem, tak aby można było skorzystać z ich bogatych właściwości. 

Oferujemy Państwu dostęp do produktów pochodzących od czołowych producentów z Polski oraz całego świata. Porównamy je dla Państwa i doradzimy, które konkretnie rozwiązania sprawdzą się w biurach, a które okażą się trafnym wyborem w przypadku domów i mieszkań. W naszej ofercie klienci znajdą różnorodne urządzenia, a mianowicie: klimatyzatory ścienne, MULTISPLIT, przenośne, kasetonowe, podstropowe i kanałowe. Warto zastanowić się nad swoimi indywidualnymi potrzebami i skorzystać z naszych fachowych usług. 

Serwis klimatyzacji w Mławie – przeglądy i rozmaite naprawy

Zajmujemy się wykonywaniem profesjonalnych przeglądów klimatyzacji, tak aby sprawdzić stan techniczny użytkowanych urządzeń i wykryć ewentualne usterki. Diagnozujemy je w bardzo krótkim czasie od rozpoczęcia prac przeglądowych, dzięki czemu szybko przechodzimy do naprawy, a klimatyzator powraca do pierwotnego stanu. W trakcie realizowanych przeglądów wykonujemy następujące czynności:

  • dokładne czyszczenie oraz odgrzybianie klimatyzacji,
  • czyszczenie i wymiana filtrów,
  • dezynfekcja jednostki wewnętrznej,
  • sprawdzanie szczelności i drożności poszczególnych elementów,
  • wnikliwe sprawdzanie ciśnienia czynnika chłodniczego.

Jak widać działamy na wielu płaszczyznach. Można nam zaufać i oddać w nasze ręce użytkowaną klimatyzację, tak aby jak najszybciej wyeliminować z niej wszelkie awarie. Naprawami zajmują się solidnie wyszkolone i doświadczone osoby z należytymi kompetencjami. Zwykle nie zajmuje nam to dużo czasu, ale wiele będzie zależało od rodzaju i stopnia zaawansowania konkretnej usterki. Musimy ją dokładnie zbadać, a dopiero później przystępujemy do naprawy.