Menu Zamknij

Klimatyzacja Legionowo – Zadzwoń do nas: 536 188 001

klimatyzacja legionowo

Nasza firma podejmuje się profesjonalnych instalacji i serwisu klimatyzacji w Legionowie oraz we wszystkich jego dzielnicach (os. Sobieskiego, Piaski, Jagiellońska, Centrum, Przystanek, Ludwisin, Łajski, Bukowiec, Przystanek III).

Realizujemy zarówno standardowe zlecenia na klimatyzacje split, jak i urządzenia typu multisplit, podstropowe, okienne i kasetowe. Z powodzeniem obsługujemy: • Klientów indywidualnych w Legionowie, • Klientów biznesowych, • Klient instytucjonalnych.

Nasze instalacje oceniają mieszkańcy Legionowa – Kontakt do firmy Miko Klima dostałam od swojej firmy. Szukaliśmy kogoś, kto zająłby się zaprojektowaniem całego systemu klimatyzacji w naszym domy. Miko Klima stanęli na wysokości zadania – Beata T. [Legionowo]. – Prowadzę firmę budowlaną i mieliśmy zająć się przygotowaniem instalacji klimatyzacyjnej u klienta, ale mieliśmy napięty terminarz i szukaliśmy ludzi, którzy zrobią to za nas. Od Miko Klima dostaliśmy kosztorys w ciągu 1 dnia od złożenia zapytania. Wdrożenie terminowe i zgodnie z treścią umowy.

Polecam – Wiesław W. [Łomianki, okolice Legionowa]. – Godna polecenia firma, która zapewnia dobre warunki współpracy. W Miko Klima cenię sobie przede wszystkim profesjonalne podejście do klienta oraz fachową pomoc na etapie wyboru klimatyzacji – Paweł M. [Nieporęt, okolice Legionowa]. Kompleksowe instalacje klimatyzacji w Legionowie od Miko Klima Proponujemy sprawdzone rozwiązania technologiczne oraz urządzenia o podwyższonej żywotności.

Nasi specjaliści pomogą Państwu w doborze optymalnych klimatyzatorów, zaprojektują i wdrożą instalację, a także nauczą podstawowej obsługi. Sprzęt z jakiego korzystamy spełnia wszelkie normy i atesty higieniczne, dzięki czemu dajemy pewność, że zainstalowana przez nas klimatyzacja Legionowo będzie w 100% bezpieczna dla zdrowia użytkowników.

Bazujemy na sprawdzonych urządzeniach wentylacyjnych i wentylacyjno-klimatyzacyjnych firmy Kampmann oraz klimatyzatorach LG, Samsung, Gree oraz Mitsubishi Electric. Szybki kontakt ☎ +48 536 188 001 lub email biuro@miko-klima.pl